Domů » Bleskovky » Další cenová smršť Xiaomi: už tuto sobotu se v OC Chodov otevře nová Mi Zone

Další cenová smršť Xiaomi: už tuto sobotu se v OC Chodov otevře nová Mi Zone

Společnost Xiaomi pokračuje v expanzi na českém trhu a dalším cílem je pražské Centrum Chodov. Společnost Beryko, oficiální distributor produktů značky Xiaomi, zde 1. června otevře prodejní stánek Mi Zone.

Další cenová smršť Xiaomi: už tuto sobotu se v OC Chodov otevře nová Mi Zone
Další cenová smršť Xiaomi: už tuto sobotu se v OC Chodov otevře nová Mi Zone

„S více než 300 obchody je Centrum Chodov největší nákupní galerií v České republice. Věříme, že nejlepší patří k nejlepším, proto jsme usilovali o otevření prodejního místa právě na Chodově. Povedlo se a my díky tomu dostaneme šanci oslovit zástupy nových potenciálních zákazníků,“ říká Ondřej Jirovec, ředitel společnosti Beryko.

xiaomi otevreni


Otevření nové prodejny Xiaomi proběhne už tuto sobotu 1. června, ale zajímavé  akce pro zákazníky poběží po celý víkend. Prvních 200 zákazníků si může odnést fitness náramek Xiaomi Mi Band 3 zdarma při koupi telefonu nebo za 299 Kč při koupi jakéhokoliv jiného produktu.

Brány Centra Chodov se otevírají v 9 hodin. Novou Mi Zone hledejte v blízkosti vchodu B před obchodem H&M. Podrobnější informace o akci najdete na Facebooku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tedy
Uživatel
Tedy

Nedávno Huawei store také v OC Chodov,shodou okolností jsem jim tam vezl nějaké propagační stojany,teď Mi Zone.
Obchod Huawei patrně zeje prázdnotou teď zákazníky a Xiaomi spolu s českým distributorem co obchody snad provozuje,vycítili šanci a chytli to za pačesy