Domů » Bleskovky » Další aplikace od Googlu získává tmavý režim, tentokrát se dočkal Fit

Další aplikace od Googlu získává tmavý režim, tentokrát se dočkal Fit

Tmavý režim je v dnešní době velmi žádanou funkcí, o čemž svědčí přístup velkých firem, jako je Apple či Google. Zatímco v rámci systému je takzvaný dark mode pořád ještě ve vývoji (přijít má až ve verzi Android Q), aplikace z dílny Googlu se postupně přebarvují do černa už nyní. Většinu základních aplikací už má Google pokrytou, nicméně některé mu ještě stále zbývají.

Google Fit dark theme

Až dosud mezi nimi byla i fitness aplikace Google Fit. Ta se nyní konečně také zahalila do tmavých barev, což ocení především majitelé zařízení s OLED displeji. Kromě tmavého režimu vylepšil Google také měření spánku, které probíhá primárně skrze aplikace třetích stran.

Nyní můžete upravovat a přidat nová data o vašem spánku. Pro majitele iOS přibylo také zobrazení mapy vašich cvičení, které až doposud byly výsadou Android verze.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ondrys
Anonym
Ondrys

To trvalo let, az neuveritelne, jak tmavy rezim je problem a novinkovost u nekterych OS.