Domů » Bleskovky » CZC.cz vydává mobilní aplikaci pro iOS pro pohodlnější nakupování

CZC.cz vydává mobilní aplikaci pro iOS pro pohodlnější nakupování

Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz vydal novou aplikaci určenou pro platformu iOS. Ta umožňuje, stejně jako její starší sourozenec pro Android, pohodlně procházet kompletní nabídku e-shopu a nakupovat přímo z mobilního telefonu. Vedle rychlého procházení produktového katalogu a vyhledávání s inteligentním našeptáváním se aplikace vyznačuje také zrychleným nákupním procesem. Nechybí ani možnost filtrování na základě technických parametrů, produktové obrázky ve vysokém rozlišení nebo integrace s uživatelským účtem.

 

Díky ní mohou zákazníci přímo v mobilu sledovat stav svých objednávek včetně historie provedených nákupů. Aplikace zákazníkům pomůže také s vyhledáním a navigací na nejbližší z 67 poboček po celé České republice. Ke každému obchodnímu místu pak nabídne kontaktní informace, otevírací dobu i přehled nabízených služeb.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Aplikace podporuje iOS od verze 7.1 nebo vyšší. Na jejím vývoji pracovala společnost Mobile Internet ze skupiny tAdy. Už delší dobu je k dispozici mobilní aplikace pro platformu Android (od verze 2.3.3 a vyšší).

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Hmm, čekanka WP zase bude čekat jako vždy až někdy bůh ví kdy :-(

    • Lister0 (neregistrovaný)

      bohužel je to tak. Nicméně v případě eshopů to vůbec nemrzí.

    • Taky mě to nějak žíly netrhá, ale tohle je přesně ta aplikace u které má Project Islandwood největší potenciál :)

    • Nejen bůh, ale i my. Prostě se smiř s tím, že WP je odstřelený. Jestli něco, tak max Windows Apps, ale na druhou stranu, k čemu, když můžeš rovnou jít z PC na webovku a těch pár mobilů….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).