Domů » Bleskovky » Coolpad Modena: Dvousimkový Android nově v nabídce O2 a T-Mobile

Coolpad Modena: Dvousimkový Android nově v nabídce O2 a T-Mobile

Levný smartphone Coolpad Modena je dostupný nejen ve volném prodeji, ale nově také v nabídce operátorů O2 a T-Mobile. O2 smartphone nabízí v bílé barvě, u T-Mobilu seženete černou variantu. Ve volném prodeji je navíc k dispozici také zlatá verze.

 

Nejedná se o žádného drobečka – telefon disponuje 5,5″ qHD IPS displejem (540 x 960 px), 64bitovým quad-core procesorem Snapdragon 410 s taktem 1,2 GHz, grafickým akcelerátorem Adreno 306, 1 GB operační paměti RAM a 8GB interním úložištěm. Nechybí ani slot na microSD karty či podporou většiny LTE pásem (chybí pouze frekvence 2100 MHz).Ve volném prodeji smartphone seženete i ve zlaté barvě

Celkové rozměry Modeny jsou díky velkému displeji 153 x 77,5 x 8,6 mm, hmotnost je 158 gramů. Hlavní 8Mpx fotoaparát s autofocusem zvládne nahrávat Full HD video při 30 fps, světelnost objektivu je f/2.2. Přední kamerka má rozlišení 2 Mpx. Operačním systémem je Android ve verzi 5.1 doplněný řadou vylepšení od výrobce.

Kapacita akumulátoru je 2500 mAh a ani v tomto případě se nezapomnělo na FM rádio. Zajímavostí také je, že Modena disponuje dvěma sloty na (micro) SIM kartu včetně funkce dual-stanby. Rozhodně se příliš často nevidí, aby operátoři do své nabídky zařazovali dual-SIM smartphone, ale Modeně se to povedlo.

Coolpad Modena je ve volném prodeji k dispozici za 3 999 Kč. U T-Mobilu (odkaz) se telefon standardně prodává za 4 099 Kč, u O2 jej seženete za 3 995 Kč (odkaz), uvedené ceny jsou včetně DPH.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na