Domů » Bleskovky » Čína potvrzuje: iPhone nabídneme se dvěma sloty na SIM kartu

Čína potvrzuje: iPhone nabídneme se dvěma sloty na SIM kartu

momentálně je stále nejisté, jaké modely nových iPhonů obdrží podporu dvou SIM karet, China Telecom a China Mobile v reklamních materiálech potvrdily podporu minimálně u jednoho z nových iPhonů, které budou představeny tuto středu v kalifornském Cupertinu.

Beta verze prozradila přítomnost dvou SIM karet

Zatímco v červnu analytici předpovídali přítomnost dualsimkové varianty u 6,5 palcového modelu, později byla odhalena podpora dvou SIMt v iOS beta 5, ale bez určení, který model ji obdrží.

Naproti tomu v srpnu Economic Daily News predikoval podporu u 6,1 palcového iPhone, kdežto Bloomberg odhadoval podporu jen v určitých zemích a jen u OLED modelů.

iphonefaceID

V Číně se iPhone se dvěma SIM dočkají

Nyní dva velcí čínští hráči nezávisle na sobě v příspěvcích na Facebooku opět nepřímo potvrdili existenci dvousimkové varianty. China Telecom příspěvku použil grafiku se slotem na dvě SIM, naproti tomu China Mobile sáhl po obrázku jablka s dvěma SIM kartami. Který z modelů obdrží tolik žádanou funkci se dozvíme již tuto středu.

Apple oznámil datum své příští keynote. Těšme se na nové iPhony a další hardware

Pokud ale jásáte, že se iPhone se dvěma sloty na SIM objeví také v Evropě, příliš vás nepotěšíme. Vše totiž nasvědčuje tomu, že tato funkce bude dostupná pouze pro čínský trh a tamní operátory. To je velká škoda, jelikož v Evropě by takový iPhone rozhodně našel uplatnění.

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments