Domů » Bleskovky » Chytré hodinky Samsung Gear S2 v luxusní edici zdobí diamanty a růžové zlato

Chytré hodinky Samsung Gear S2 v luxusní edici zdobí diamanty a růžové zlato

Samsungu ve spolupráci se švýcarskou společností de GRISOGONO vytvořil speciální limitovanou edici chytrých hodinek Gear S2 (recenze), kterou zdobí více než stovka bílých a černých diamantů i růžové zlato. Náramek je vyrobený z kůže galuchat, která je známá svou perličkovou texturou. Změn doznala také otočná zlatá luneta s diamanty.

Tato limitovaná edice hodinek Gear S2 s operačním systémem Tizen je aktuálně k vidění na švýcarském veletrhu Baselworld 2016, který se věnuje hodinkám a šperkům. Cena zatím zveřejněna nebyla, ale je jasné, že v téhle úpravě půjde o částku pohybující se v řádech několika stovek tisíc korun.

GearS2_deGrisogono2

Ostatně značka de GRISOGONO v roce 2010 představila vůbec nejdražší hodinky na světě, model Meccanico dG S25D tehdy nabízela za 590 000 dolarů, což je více než 14 milionů Kč. A najít v jejím portfoliu další modely s cenou v řádech milionů opravdu není žádný problém.

Samsung Gear S2 by de GRISOGONO

Společnost de GRISOGONO byla vždy spojována s odvážnými produkty a vizionářským přístupem k luxusním šperkům a hodinkám,“ uvedl Fawaz Gruosi, zakladatel a kreativní ředitel de GRISOGONO, a dodal „U Gear S2 jsme zachovali všechny technické schopnosti a intuitivní užití, které jsou vlastní produktům Samsung. Tyto hodinky budou mít čestné místo vedle modelů Meccanico, Otturatore a Occhio značky de GRISOGONO, jako další příklad našeho revolučního přístupu k návrhům hodinek.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments