Sledujte nás na YouTube

Chytré hodinky Gear S3 už propojíte s iPhonem. Na internet unikla beta verze aplikace

Hodinky Samsung Gear S3 se těší velké oblibě, nicméně doposud je mohli používat jen majitelé zařízení s Androidem, ti s iPhonem měli smůlu. Právě pro „jablíčkáře“ nyní Samsung chystá novou aplikaci Gear Manager, která umožní používat hodinky také na platformě iOS. Beta verze aplikace je dostupná pro systém iOS verze 8.4 a vyšší. Jedná se však stále zatím o vývojovou/testovací, která omylem unikla na internet, proto je nutné očekávat menší nedodělky a chyby. Instalace je pak velmi jednoduchá.

gear3

  • stáhněte si instalační soubor aplikace
  • připojte telefon k vašemu PC
  • spusťte soubor dvojím poklikáním a sesynchronizujte jej s iPhonem přes iTunes
  • vyberte Gear S3 a klikněte na instalaci
  • po synchronizaci přejděte ve svém telefonu do Nastavení – Obecné – Správce zařízení a povolte certifikát Samsungu

Po takto provedené instalaci stačí vrátit hodinky do továrního nastavení, zapnout Bluetooth, sesynchronizovat hodinky spolu s iPhonem přes novou aplikaci a je hotovo.

new-leaked-gear-manager-ios-iphone-7

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *