TOPlist

Chystá Huawei novou řadu chytrých hodinek? Tajemný model nezapadá do portfolia

Huawei Watch GT 3 SE 3 1
  • V aplikaci Zdraví se objevilo neznámé označení pro nové zařízení
  • Nezdá se, že by navazovalo na nějaký stávající model

Huawei to má s chytrými telefony na Západě spočítané, především kvůli stále trvajícímu embargu ze strany Spojených států. To se pravděpodobně jen tak nezmění, a tak se dřívější smartphonová jednička zaměřuje stále více na příslušenství v podobě sluchátek či chytrých hodinek. A právě ve druhém jmenovaném segmentu se podle posledních zvěstí chystá velká změna.

V aplikaci Zdraví od Huawei se objevil nový model pod kódovým jménem AOD-H1. To by mohlo naznačovat příchod zcela nové modelové řady. Pod označením by se teoreticky mohly ukrývat hodinky Watch GT 4 nebo novinka řady Watch 4, avšak značení neodpovídá dřívějším modelům – jejich názvy začínají písmenem B a následně pokračují číslicí.

Huawei Watch D clanek 8
Otevřou tajemné hodinky novou kapitolu působení čínské společnosti?

Kromě tajemného modelového označení, které do současného portfolia Huawei příliš nezapadá, však o chystaných hodinách prakticky nic nevíme. Jednou z pravděpodobných možností je vytvoření nové řady chytrých hodinek zaměřujících se na pokročilé zdravotnické funkce, které by navazovaly na Huawei Watch D, nicméně s čím čínská společnost nakonec vyrukuje, se budeme muset nechat překvapit.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku