Domů » Bleskovky » Chrome nyní podporuje Windows Timeline. Stačí nainstalovat rozšíření

Chrome nyní podporuje Windows Timeline. Stačí nainstalovat rozšíření

Microsoft vydal před časem funkci Windows Timeline, neboli Časovou osu. Díky ní se lze zpětně podívat na již zavřená okna, složky a záložky. Zkrátka se lze vrátit k tomu, co jste celý den dělali a pokračovat v práci.

Každá aplikace a hra, kterou byste chtěli v Timeline vidět musí být podporována. Doposud nebyl podporován populární prohlížeč Google Chrome, který zabírá přes 60 % podílu na trhu. Zobrazení celé denní historie z Google Chromu na Windows Timeline je jistě žádaná funkce. Bohužel, Google se k tomu postavil velmi negativně a podporu nepřidal. Nyní však svitla naděje. Nejmenovaný vývojář totiž vytvořil rozšíření, které přidává podporu pro Google Chrome.

TimelineChrome

Rozšíření je prozatím pouze ve fázi beta testování, ale i tak už obsahuje 3 důležité funkce pro využití ve Windows Timeline:

  • Synchronizace historie prohlížení, která je přístupná skrze všechna Windows zařízení se stejným Microsoft účtem.
  • Lze si nastavit minimální čas (ve vteřinách) strávený na webové stránce před tím, než se zobrazí v Timeline.
  • Lze dokonce přesunout kartu z Google Chromu na jiné zařízení s Windows. Opět za použití Microsoft účtu.

Pokud vás toto rozšíření zaujalo, lze si jej stáhnout zde.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

3 komentářů

  1. Pro FireFox existuje takovéto rozšíření také, Windows Timeline Support.

  2. Odkaz na rozšíření nefunguje…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).