Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Chcete platit chytrým náramkem? Fitbit Charge 3 SE vám to umožní

Chcete platit chytrým náramkem? Fitbit Charge 3 SE vám to umožní

Na trhu s chytrými náramky je opravdu těsno, proto se prosadit z dlouhodobého hlediska není nic jednoduchého. Z toho důvodu se snaží každá společnost zaujmout uživatele něčím, na co je konkurence krátká. Jedna z největších společností zabývajících se výrobou chytrého sportovního příslušenství, americký Fitbit, na to šel rovnou od hitu posledních let – pro české uživatele si připravil bezkontaktní platby se svým chytrým náramkem Fitbit Charge 3 Special Edition, nástupcem Fitbitu Charge 3.

Možnost placení pomocí Fitbit Pay je prozatím omezena na karty Master Card a VISA vydané bankou Moneta, přičemž podpora dalších bankovních institucí je přislíbena. Nová funkce přichází ruku v ruce s novým updatem pro náramky z řady Charge, který zahrnuje také rychlé odpovědi na SMS a zprávy na WhatsAppu, či možnost přijmout či odmítnout hovor, to vše přímo z náramku.

Fitbit
Fitbit
Cena: zdarma
Fitbit
Fitbit
Cena: zdarma+

V aplikaci poté přibylo zaznamenání váhy nebo sledování úrovně hydratace organismu. Chytrý náramek Fitbit Charge 3 SE pořídíte 4 390 korun, starší Charge 3 poté za 3 890 korun.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel