Sportovní náramek Fitbit Charge 3 se začal prodávat na českém trhu

Značka Fitbit v druhé polovině srpna představila novou generaci populárního fitness náramku Charge 3. Design zůstal podobný, přibylo ale několik nových funkcí v čele s dotykovým displejem či voděodolností až do hloubky 50 metrů.

S Fitbit Charge 3 tedy můžete bez problémů vyrazit plavat a dokonce je možné v reálném čase sledovat čas plavání, uplavanou vzdálenost nebo počet bazénů. Zvýšené voděodolnosti ustoupila ovládací tlačítka, veškerá interakce s náramkem nyní probíhá skrze dotykový displej, případně přes boční tlačítko.

Fitbit Charge 3 slibuje výdrž až 7 dní; nabíjení probíhá bezdrátově pomocí nabíjecí kolébky. Náramek lze přizpůsobit pomocí vyměnitelných řemínků různých barev a materiálů. Kompatibilita je zaručena s telefony se systémem Android a iOS, v budoucnu má být zajištěna i kompatibilita s Windows.

Na českém trhu se Fitbit Charge 3 začíná prodávat právě nyní za doporučenou cenu 3 890 Kč v provedení s černým řemínkem a grafitovým pouzdrem, a také v provedení s modrošedým řemínkem. Později bude dostupná také speciální edice Fitbit Charge 3 společně s podporou placení skrze Fitbit Pay za 4 390 Kč včetně DPH.

Autor článku
Roman Hálek
Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Kapitoly článku