Cena:

Chcete mít nový iPhone mezi prvními? Hlídejte si data předobjednávek

iPhone 13 Pro 4 1

Apple nám včera představil na tradiční zářijové Keynote spoustu novinek. Přišly dlouho očekáváné iPhony řady 13, nové iPady i Watch 7. Jak a kdy si novinky objednat? A jaké jsou letošní ceny?

1024xX Novinky Apple

Apple iPhone 13 je novinka za nejlepší cenu

Nové iPhony nesou označení 13 a vybrat si můžete opět z několika variant. Verze iPhone 13 přichází v klasické velikosti 6,1“ a verze Mini ve velikosti 5,4″. Displej je nyní ještě zářivější, a to díky funkci Super Retina XDR. Odolný proti vodě, prachu a ve známé konstrukci z předchozí generace. Největší posun v designu letos zaznamenala zadní foto soustava a také si můžete vybrat z nových pěti barev. Kromě klasické černé a bílé to je i světle růžová, modrá a červená. Samozřejmostí jsou vylepšené funkce fotoaparátu, díky kterému fotky a videa vypadají ještě lépe. Apple zapracoval i na výdrži baterie a slibuje i 19 hodin přehrávání videa na jedno nabití.

iPhone 13 5
iPhone 13

Ceny iPhonů jsou letos nastaveny pro koncového zákazníka velmi přívětivě. Základní verze iPhone 13 Mini 128 GB vás vyjde na 19 990 Kč. To je lepší cena o 2 500 Kč oproti loňskému roku.

Varianta Pro přinese to nejlepší

Řada Pro se vždy soustředí hlavně na fotoaparát. Jinak tomu nebylo ani letos. Masivní upgrade hardwaru ve spojení se superinteligentním displejem přináší makro fotografie na ultraširokoúhlém fotoaparátu, 3x optický zoom na teleobjektivu a noční režim na všech objektivech. iPhone 13 Pro znovu přichází i ve variantě Max. Očekávat můžete i větší výdrž baterie a nový design. Nejlevnější variantu pořídíte už za 28 990 Kč.

iPhone 13 Pro 3
iPhone 13 Pro

Předobjednávky nových iPhonů startují už 17.9. ve 14:00. Pokud chcete mít svůj iPhone doma mezi prvními, doporučujeme si ho už teď pohlídat ZDE. Objednávky budou vyřizovány dle pořadí.

Nové iPady i Apple Watch vás posunou o třídu výš

Apple představil kromě klasického iPadu o velikosti 12,9“ i velkou novinu – iPad Mini ve zcela novém designu. Tento oblíbený rozměr iPadu je zpět, má zcela nový procesor A15 Bionic. Navíc v nových barvách a kvalitním hliníkovém zpracování. Předobjednat si je můžete už teď.

Apple Watch 7 přijdou až na podzim. Už teď ale víme, že budou mít větší displej a mnoho vylepšených zdravotních funkcí.

Podívejte se na všechny novinky od Apple ZDE. A s předobjednávkami neváhejte, ať máte novinky mezi prvními.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.