Sledujte nás na YouTube

Chcete Jailbreak? Pangu vydali nástroj pro iOS 9.1, funguje na Macu i Windows

V minulosti byl jailbreak iPhonů a iPadů velmi často využíván, ale s tím, jak se systém iOS postupně učil nové funkce, zájem o něj mezi uživateli opadl. Přesto vývoj jailbreaku pro novější verze iOS neustává a tým Pangu dnes vydal untethered jailbreak pro iOS 9.1, avšak pouze pro zařízení se 64bitovým procesorem. U 32bitových zařízení nástroj provede jailbreak jen do iOS verze 9.0.

Apple již na svá zařízení oficiálně uvolnil novější verzi iOS 9.2, na který jailbreak nefunguje, jelikož chyba, která se využívá u verze 9.1, zde byla opravena. A na dveře nám klepe iOS 9.3. Nástroj od Pangu ve verzi 1.3 je k dispozici jak pro Windows, tak i OS X. Brzy by se měl jailbreak objevit také pro Apple TV.

Další informace a odkaz pro stažení nástroje najdete na oficiální stránce. Mějte ale na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí a SMARTmania.cz ani autor článku nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které mohou vzniknout. Nezapomeňte si také před provedením jailbreaku zazálohovat svá data.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. Marek Novák (neregistrovaný)

    Jailbreak má vždy význam a nijak to nesnižuje jeho význam… IOS má plno chyb a nedodělků, jako každý OS. No a napsat takovou blbost, že provedením jailbreaku ztrácíte záruku může napsat jen opravdový neználek. A to jsme prosím na webu věnovanému převážně mobilním telefonům! Bohužel dnešní znaloti mladých pisálků dosahují až na výjimky “kvalit” Aha, Blesku či jiných odpadů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *