Domů » Bleskovky » Česká aplikace NaVlak je nově dostupná pro iOS, a rovnou s vlastním widgetem

Česká aplikace NaVlak je nově dostupná pro iOS, a rovnou s vlastním widgetem

Společnost Chaps spol. s r.o. minulý týden ve spolupráci s nezávislými vývojáři Circlegate vydali aplikaci NaVlak pro platformu iOS. Ta patří delší dobu mezi jedny z nejoblíbenějších dopravních aplikací na platformě Android. Delší dobu vývojáři uvažovali o vydání verze pro platformu iOS a nyní je dílo konečně hotové. NaVlak je aplikace a widget pro zobrazování nádražních informačních tabulí s aktuálními informacemi o odjezdech a příjezdech vlaků.

NaVlak zobrazuje následující údaje:

  • typ a číslo vlaku
  • cílová resp. počáteční stanice
  • směr jízdy
  • čas odjezdu resp. příjezdu
  • číslo nástupiště a koleje
  • zpoždění
  • informační poznámky vybrané stanice

NaVlak také obsahuje widget pro obrazovku „dnes“ v notifikační nabídce, takže budete mít odjezdy ze své stanice vždy okamžitě po ruce. Widget při změně aktuální GPS pozice automaticky vybírá zobrazovanou stanici z oblíbených (lze vypnout v nastavení). Aplikace NaVlak je zdarma dostupná na App Store pro systémy iOS 7 a iOS 8. Widget je funkční pouze na iOS 8.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).