Sledujte nás na YouTube

Česká aplikace NaVlak je nově dostupná pro iOS, a rovnou s vlastním widgetem

Společnost Chaps spol. s r.o. minulý týden ve spolupráci s nezávislými vývojáři Circlegate vydali aplikaci NaVlak pro platformu iOS. Ta patří delší dobu mezi jedny z nejoblíbenějších dopravních aplikací na platformě Android. Delší dobu vývojáři uvažovali o vydání verze pro platformu iOS a nyní je dílo konečně hotové. NaVlak je aplikace a widget pro zobrazování nádražních informačních tabulí s aktuálními informacemi o odjezdech a příjezdech vlaků.

NaVlak zobrazuje následující údaje:

  • typ a číslo vlaku
  • cílová resp. počáteční stanice
  • směr jízdy
  • čas odjezdu resp. příjezdu
  • číslo nástupiště a koleje
  • zpoždění
  • informační poznámky vybrané stanice

NaVlak také obsahuje widget pro obrazovku “dnes” v notifikační nabídce, takže budete mít odjezdy ze své stanice vždy okamžitě po ruce. Widget při změně aktuální GPS pozice automaticky vybírá zobrazovanou stanici z oblíbených (lze vypnout v nastavení). Aplikace NaVlak je zdarma dostupná na App Store pro systémy iOS 7 a iOS 8. Widget je funkční pouze na iOS 8.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *