Sledujte nás na YouTube

Červený Nexus 5 představen, dostupný je skrze Obchod Play

Aktualizováno 4. února, 21:20

Google před několika okamžiky oficiálně představil červenou variantu smartphonu Nexus 5. Oficiálně je zatím dostupná pouze skrze obchod Play v 16GB a 32GB verzích, cena rovněž zůstala stejná jako u černého a bílého modelu. Podle našich informací by se červená varianta měla objevit také na českém trhu, a je docela možné, že se k tomu více podrobností dozvíme už zítra, na kdy má české zastoupení LG naplánovanou tiskovou konferenci k zakřivenému modelu G Flex.

Původní článek

Referenční smartphone Nexus 5 se mezi uživateli těší velké oblibě. Současné barevné varianty (černou a bílou) by brzy měla doplnit další – červená. Před nedávnem se rovněž objevily informace o tom, že barevných variant bude podstatně více (hovořilo se ještě o oranžové, žluté, zelené, modré a fialové), ale právě červená se jeví jako nejpravděpodobnější.

Render červené verze zveřejnil twitter kanál @evleaks. Druhý obrázek je o něco starší a mají na něm být zachyceny údajené další barevné varianty referenčního Google telefonu. Oficiálního představení červené verze bychom se měli dočkat v průběhu příštího týdne.

Šetříte na Nexus 5? Podívejte se, kde jej seženete nejvýhodněji…

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *