Sledujte nás na YouTube

Červený Nexus 5 představen, dostupný je skrze Obchod Play

Aktualizováno 4. února, 21:20

Google před několika okamžiky oficiálně představil červenou variantu smartphonu Nexus 5. Oficiálně je zatím dostupná pouze skrze obchod Play v 16GB a 32GB verzích, cena rovněž zůstala stejná jako u černého a bílého modelu. Podle našich informací by se červená varianta měla objevit také na českém trhu, a je docela možné, že se k tomu více podrobností dozvíme už zítra, na kdy má české zastoupení LG naplánovanou tiskovou konferenci k zakřivenému modelu G Flex.

Původní článek

Referenční smartphone Nexus 5 se mezi uživateli těší velké oblibě. Současné barevné varianty (černou a bílou) by brzy měla doplnit další – červená. Před nedávnem se rovněž objevily informace o tom, že barevných variant bude podstatně více (hovořilo se ještě o oranžové, žluté, zelené, modré a fialové), ale právě červená se jeví jako nejpravděpodobnější.

Render červené verze zveřejnil twitter kanál @evleaks. Druhý obrázek je o něco starší a mají na něm být zachyceny údajené další barevné varianty referenčního Google telefonu. Oficiálního představení červené verze bychom se měli dočkat v průběhu příštího týdne.

Šetříte na Nexus 5? Podívejte se, kde jej seženete nejvýhodněji…

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *