Cena:

Ceny Galaxy S8 a S8+ prozrazeny. V plánu je nová barevná varianta

Redaktor serveru WinFuture.de Roland Quandt se v minulosti postaral o zveřejnění řady zákulisních informací z mobilního světa, které se následně potvrdily. Nyní na svém Twitteru přišel s poměrně zajímavými podrobnostmi okolo Samsungu Galaxy S8 a Galaxy S8+.

galaxy_s8_render

Podle jeho zdroje budou oba modely dostupné v černé, stříbrné a fialové, a po vzoru Galaxy S7 by neměla chybět ani zlatá, bílá či modrá verze, i když o těch Roland mlčí. Existenci bílé verze ale potvrzují i starší fotografie, na kterých byla novinka zachycena.

Tip: Hardwarové parametry Galaxy S8 naleznete zde, specifikace většího Galaxy S8 Plus zde. Srovnání parametrů s Galaxy S7 edge si můžete prohlédnout na této stránce.

V Německu by se měl Galaxy S8 prodávat za 799 euro (21 599 Kč), varianta S8+ za 899 euro (24 300 Kč). Obě novinky by měly být odhaleny 29. března na speciální akci v New Yorku a Londýně, uvedení na pulty obchodů je podle nejnovějších informací naplánováno na 28. dubna, i když oficiálně Samsung tento termín pochopitelně nepotvrdil.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.