Galaxy S8 na nových fotografiích a videu. Uvedení na trh zřejmě nabere zpozdění

Bezpečnost nadevše. To bezpochyby konečně pochopil také Samsung, který se po debaklu se svým modelem Note7 nechce pouštět do žádných větších rizik. To s sebou však nese také malé negativum – zahájení prodeje Galaxy S8 tak s největší pravděpodobností nabere zpoždění. Modelu bychom se tak podle posledních zpráv měli dočkat 28. dubna.

Galaxy S8 vs. Galaxy S8 Plus
Galaxy S8 vs. Galaxy S8 Plus

Zatím však není nic oficiální a Samsung se k datu ohledně zahájení prodeje nijak nevyjádřil. Za zpožděním by také mohly stát problémy v produkci procesorů, které jsou vyráběny 10nm výrobním procesem. Procesory nejsou vyráběny s dostatečnou rychlostí, a možná také proto jsou vlajkové lodě využívající této technologie opožděny. Jak se odhalení nového modelu blíží víc a víc, postupně také začíná prosakovat více úniků, především pak videí. Nejnovější video představuje Galaxy S8 v černé barevné variantě.

Zároveň se nám dostává úplně prvního pohledu na bílou verzi. Musíme uznat, že se nám bílá varianta jeví jako velmi elegantní. Bílý proužek na horní straně narušují pouze potřebné senzory a přední kamerka.

1488849702_screen_shot_2017-03-06_at_5-20-02_pm

Modely Galaxy S8 a Galaxy S8+ by měly být odhaleny 29. března na speciální akci v New Yorku a Londýně. Pokud by tedy nakonec došlo k uvolnění do prodeje 28. dubna, bylo by to necelý měsíc po jeho oficiálním odhalení.

Autor článku
Lukáš Čambala
Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Kapitoly článku