Domů » Články » CeBIT 2006: Informace o novém PPC od BenQ-Siemens

CeBIT 2006: Informace o novém PPC od BenQ-Siemens

BenQ P51I když letošní CeBit začíná až zítra, svolala společnost BenQ-Siemens na dnešek tiskovou konferenci, na které představila novinky ze své nabídky. Nechybělo mezi nimi také PocketPC s označením P51. Zařízení běží na operačním systému Windows Mobile 5.0 Phone edition, displej je dotykový – QVGA (240×320) s úhlopříčkou 2.8\“.

Komunikovat s okolím můžete přes Wi-Fi 802.11b/g, nechybí ani Bluetooth a příznivce navigace potěší i GPS anténa. Na takovém displeji, jaký P51 nabízí bude práce s navigací velmi pohodlná a jak výrobce informuje, zařízení by se již mělo dodávat přímo s nav. softwarem. Je škoda, že kromě GSM sítí P51 nepodporuje také UMTS. Komunikace přes Skype by prý také měla být bezproblémová. Slot pro paměťové karty je SD/IO. K pořizování fotografií můžete využívat 1.3Mpx kamerku s přisvětlovací diodou.


Toto PPC se na trhu objeví až v srpnu letošního roku za cenu kolem 14500kč.

Fotografie P51:
1 2

3

Zdroj: MSmobiles, MobilMania.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
USER47
Anonym
USER47

„U smartphone telefonů se dotykový displej opravdu moc často nevidí“
No nevím nevím, podle screenshotu se mi to zdá spíš jako PPC. Navíc, kdyby tam byl systém pro SP, tak by tam byl ten dotykáč k ničemu…