Bude příští iPhone propadák? Analytik mu nevěští příznivou budoucnost

Nové modely jablečných smartphonů vždy vyvolávají menší pozdvižení. Lidé obvykle stanují před obchody Applu, aby měli nový model mezi prvními. Kolem letošního modelu koluje řada spekulací, které vždy zájem přiživují. Podle analytika Michaela J. Orsona ze společnosti Piper Jaffray ale letošní modely nebudou žádné terno.

Nikoli tedy v ohledu hardwarovém či softwarovém, ale co se týče očekávání zákazníků. Orson tvrdí, že podle průzkumu je nadšení menší, než u loňských modelů. Průzkum se odehrál mezi 400 majiteli iPhonů, přičemž 16 % uvedlo, že plánují upgrade. To je sice o jedno procento více než loni, nicméně odpověď „možná“ na otázku, zda upgradují, klesl z loňských 29 % na 24 %.

Výsledky průzkumu naznačují, že Apple bude muset letos při představování nového iPhonu vynaložit větší úsilí. Předpokládaná cena 1 199 dolarů (cca 26 300 Kč) za 512GB variantu je rozhodně cenovka, která si pořádné opodstatnění zaslouží. Jak se Apple s představením popere, se dozvíme již brzy.


iMyFone Umate Pro – bezpečné odstranění vašich dat z iOS zařízení
(reklamní text) Myslíte si, že je mazání textových zpráv, historie hovorů a dalších dat přímo z telefonu bezpečná tak, že nemůže dojít k obnově těchto dat? Bohužel může, jelikož data zůstanou uložena v telefonu a se speciálními nástroji je možné je obnovit. Nástroj iMyFone Umate Pro to však umí vyřešit a všechna data umí bezpečně smazat z vašeho iPhonu, iPadu či iPodu Touch.

Klíčové funkce iMyFone Umate Pro:

  1. kompletní odstranění dat z iOS bez možnosti obnovení: zprávy, kontakty, historie hovorů, fotografie a video, data prohlížeče…
  2. 100% odstranění dat aplikací třetích stran: WhatsApp, WeChat, Kik, Viber a další…
  3. bezpečné vymazání dat pro případ, kdy prodáváte svůj iPhone a nechcete, aby data někdo mohl obnovit.

Stáhněte si iMyFone Umate Pro pro Windows / pro Mac

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku