Domů » Bleskovky » Bude iPhone 11 vypadat takhle? Pokud ano, bude to hit

Bude iPhone 11 vypadat takhle? Pokud ano, bude to hit

I přes to, že je teprve začátek roku, spekulace ohledně nového iPhonu se už naplno rozjíždějí. Se svou vizí přispěl také designer Gunho Lee, který vytvořil „staronový“ iPhone XI. V jeho představách bude novinka snoubit eleganci starších modelů s nejnovějšími technologiemi. V těle, které se inspiruje u populárního modelu SE, se nachází nejnovější technologie, které byly představeny u posledních iPhonů a ke kterým se samozřejmě přidává také pár vychytávek, jež bychom taktéž uvítali.

iPhone 12 Trailer ( iPhone 12 Pro ) 2020

Jednou z nich je návrat Touch ID, které se tentokrát schovává pod displejem, jak to už umí někteří konkurenční výrobci. Druhou vychytávkou má být trojitý fotoaparát na zádech, který by v některých ohledech konečně dohnal konkurenci. Lee rovněž představil ideu návratu červené barvy známé z Product RED, která by měla být standardní barvou. Co si o tomto konceptu myslíte vy? Dejte nám vědět do komentářů :-)

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
30 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments