Sledujte nás na YouTube

Box.net nabízí uživatelům telefonů od LG 50 GB prostoru

HTC nedávno uzavřelo dohodu s Dropboxem, díky které může uživatelům smartphonů se systémem Android poskytovat 5 GB prostoru na tomto cloudovém úložišti. LG jde v tomto směru o něco dále a společně s provozovateli podobné služby s názvem Box.net nabízí uživatelům svých smartphonů až 50 GB pro jejich data. Akce by měla platit pro všechny telefony od LG, které mají alespoň Android ve verzi 2.1. Abyste 50 GB prostoru od Box.net získali, je nutné si z Android Marketu stáhnout a nainstalovat tuto aplikaci (freeware).

-

Box.net nabízí uživatelům i možnost synchronizace dat s desktopem, bohužel ale ne zdarma (jako Dropbox), ale za trochu vyšší poplatek 15 USD/měsíc. Pokud však synchronizaci s desktopem nevyžadujete, může pro vás být řešení od Box.net, zvláště pokud jste majitelem telefonu od LG, zajímavým řešením. Akce je platná do 21. března roku 2012. My jsme službu otestovali na smartphonu LG Optimus a po krátké registraci nám skutečně bylo připsáno 50 GB prostoru. Pro uživatele smartphonů ostatních značek je připraven základní prostor 5 GB.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. M6HE (neregistrovaný)

    rozmyslam, ako prakticky vyuzit 50GB , ktore (bez platenia) nemozem synchro s desktop – teda vyuzitelne len s mobilom.

    okrem muziky, filmov a pod. (co neviem ci je nejake naj riesenie) na co vsetko by ste to pouzili ? par dobrych tipov by som zuzitkoval..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *