Domů » Bleskovky » BlackBerry se chystá do Berlína: jaké novinky na veletrh IFA přiveze?

BlackBerry se chystá do Berlína: jaké novinky na veletrh IFA přiveze?

Veletrh IFA se pomalu blíží a výrobci mobilních zařízení začínají na tuto událost lákat upoutávkami. Jednu z nich vypustila i společnost BlackBerry, jejíž telefony vyrábí čínské TCL. Zatím se však zdá, že do Berlína nepřiveze žádný nový smartphone, ale znovu ukáže svůj aktuální model KEYone.

BlackBerry KEYone | IFA / BERLIN

Tento telefon byl přitom již představen v lednu na veletrhu CES a v březnu na veletrhu MWC. Upoutávka je laděna do černé barvy, je tedy možné, že se na globálním trhu dočkáme nové temně černé barevné varianty, která byla tento měsíc vydána v limitované edici v Indii.

Kromě barvy došlo i k navýšení kapacity pamětí na 4 a 64 GB, a byla přidána podpora dual SIM. I tak doufáme, že kromě tohoto modelu má dvojice BlackBerry / TCL připraveny ještě jiné novinky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Tak se tam chystá BB nebo TCL? Už v tom zase plavete, ach jo, furt dokola….:/

  2. Tady píšou, že budou i jiná vylepšení, než jen barva. Jak to tedy je? Autore

    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).