Domů » Bleskovky » BlackBerry KEYone zřejmě dostane nástupce. Jakou bude mít výbavu?

BlackBerry KEYone zřejmě dostane nástupce. Jakou bude mít výbavu?

Smarthone BlackBerry KEYone z dílen společnosti TCL je díky mechanické klávesnici originálním zařízením, které prakticky nemá žádnou konkurenci. Přestože cílová skupina není nijak obrovská, TCL si prodeje KEYone velmi pochvaluje a patrně chystá jeho pokračovatele.

O jeho odhalení se postaral profil User Agent v dokumentech TCL, neznámé zařízení zde nese kódové označení BBF100-1, přičemž původní KEYone má označení BBB100-1. Že se zřejmě jedná o jeho druhou generaci, odhaluje stejné rozlišení displeje 1 080 × 1 620 pixelů, a tedy poměr stran 3:2. Telefon si má polepšit ve výbavě, současný čipset Qualcomm Snapdragon 625 má nahradit výkonnější Snapdragon 660.

Kdy (a zda vůbec) bude druhá generace BlackBerry KEYone představena, zatím nevíme. Současný model měl letos hned několik premiér, první na lednovém veletrhu CES.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments