Domů » Bleskovky » Black Shark: konkurence pro Razer Phone dorazí příští týden

Black Shark: konkurence pro Razer Phone dorazí příští týden

Příští pátek se odehraje premiéra nového herního smartphonu od společnosti Black Shark. Pokud vám název této firmy nic neříká, tak vězte, že za ní stojí čínské Xiaomi. Black Shark má být telefon s těmi nejlepšími parametry pro uspokojení těch nejnáruživějších hráčů. Na místo typického loga Xiaomi na těle zařízení najdeme vlastní logo Black Shark.

Podle informací serveru GizmoChina bude telefon pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 845, který zároveň přidá podporu pro rychlé nabíjení Quick Charge 3.0 V nabídce mají být tři paměťové konfigurace – 6/128 GB, 8/ 128 GB a 8/256 GB, operačním systémem bude Android 8.0 Oreo.

Speciální herní centrum

Dosud se parametry zařízení vcelku podobají nedávno představenému smartphonu Xiaomi Mi Mix 2S, odlišnosti budeme hledat především v designu a softwaru. Black Shark například dostane speciální funkci Shark Space, což má být jakési herní centrum. Zda bude mít nějaké další speciality pro hráče, jako např. hardwarová tlačítka, 120Hz displej nebo špičkové stereoreproduktory, zatím nevíme. Oproti konkurenčnímu Razer Phone by mohl Black Shark zaujmout především nižší cenou, jak je u telefonů ze stáje Xiaomi obvyklé. Pravdu se dozvíme v pátek 13. dubna.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments