Domů » Bleskovky » Black Friday: Slevy navigací a dalších mobilních aplikací

Black Friday: Slevy navigací a dalších mobilních aplikací

Na dnešní den připadá černý pátek, který je v zámoří startem předvánoční nákupní horečky a zejména američtí a kanadští obchodníci dávají obrovské slevy na obrovské množství položek. Tato tradice se v omezené míře dostává i do našich končin a tak dnes největší české eshopy (alza.cz, mall.cz, czc.cz, istyle.cz a další) nabízí zajímavé slevy telefonů, tabletů a příslušenství. Pozadu nezůstávají ani obchody s mobilními aplikacemi a prodejci navigačních aplikací.

  

Například slovenský Sygic si připravil velké slevy na své navigační produkty, za poloviční cenu lze koupit celosvětovou licenci či mapové podklady pro jednotlivé kontinenty. Na celý svět dostanete 60% slevu a zaplatíte 40 EUR (1 100 Kč), Evropa pak po 50% slevě stojí 25 EUR (700 Kč). Paradoxně je možné levněji vyjde balíček Evropa + Rusko za 20 EUR (550 Kč). Do pondělí je možné zakoupit levněji navigaci společnosti Navitel, elektronické licence seženete za polovinu, navigační mapy pak se slevou 30 %.

  

Slevy si připravil také alternativní obchod aplikací pro Android od Amazonu, najdete zde zdarma například hry jako Angry Birds Seasons, Sonic Jump, Bejeweled 2, celkem se zde ve slevě nachází 130 titulů. V běžných obchodech aplikací jsou také k nalezení aplikace se slevou nebo dočasně zdarma, pro jejich vyhledání vám doporučíme webovou stránku App Shoper pro aplikace pro iOS, aplikaci App Sales pro Android a Store Deals pro Windows Phone. Stáhnout si je můžete zdarma z následujících odkazů.

Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog 
  App Sales                     Store Deals

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Hňup (neregistrovaný)

  Když tu máme grátis mapy Here a Waze, tak ostatní je zadarmo drahé ne ?

 2. Problém je v tom, že v zámoří jsou opravdu slevy. V ČR jen zneužili název škrtly vymyšlené ceny nebo ceny při uvedení na trh a žádné slevy oproti cenám v tomto týdnu se většinou nekonají – hlavně u CZC – prostě podvod a ostuda.

  • Je to tak nebo se náhodou někde skutečně objeví sleva se zásobou několik kusů. Opravdu výsměch. Bohužel, zákonně to není jak postihnout (viz tebou zmíněné manipulace s „původní“ cenou). Musíme o tom rozhodnout my svými peněženkami.

  • Jj já stejně nic kupovat nechtěl, ale kamarád chce 930 tak sme to začli sledovat – nikdo nečekal zázraky, ale těch 10-15% třeba. Bohužel – a když sem procházel nabídku CZC tak mě osobně to znechutilo tolik, že u nich už nic nekoupím. Sou i jiné e-shopy a stejně raději nakupuji v zahraničí. Myslím, že tímto jednáním nové zákazníky nepřilákaj a ty stávající akorát naser….ou.

 3. To u nas takhle ojebava snad kazdy obchod … pred lety jsem v jednom nejmenovanem koupil plazmovou TV za bezmala 18t .. po par dnech jsem se byl v tom obchode podivat znova a co nevidim … obrovska sleva … puvodni cena 21t, nyni jen 18t …. no neber to kdyz je to takova sleva :-).

 4. petr (neregistrovaný)

  To je naprosto běžná praxe našich báječných obchodníků. Bohužel je víc než smutné,že spousta lidí jim tuhle politiku baští. Dají tam slevu a lidi na slevy slyší. A je jedno,že se v praxi nejedná vůbec o žádnou slevu. Co opravdu zlevní jsou většinou neprodejné kusy,kterých se potřebují zbavit tak na to nasadí opravdu třeskutou slevu. Jinak se sleva prakticky nekoná. Tím,že jim to dost lidí baští je nedonutíme něco měnit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).