Domů » Bleskovky » Bezpečnostní záplata pomáhá Pixelům, opravuje některé jejich neduhy

Bezpečnostní záplata pomáhá Pixelům, opravuje některé jejich neduhy

Listopadová bezpečnostní záplata, kterou postupně vypouští Google k uživatelům, se dostala nejprve na vlajkové lodě Googlu. Pixelům odstranila některé chyby, které nejen uživatelé často kritizovali. Sice nepomůže těm, kterým Pixel dorazil bez operačního systému, ostatní ale jistě změny přivítají.

Google Pixel

Update odstranil problém se zvláštními zvuky, které Pixely vydávaly, což znamená konec klikání a vysokofrekvenčního pištění. Další změnou je v barevném podání displeje, konkrétně přidání nového saturovaného profilu. Google implementoval také drobné změny, třeba automatické ztlumení softwarových tlačítek nebo nový maximální jas. Update je pro Pixely dostupný již nyní.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).