Domů » Bleskovky » Bezdrátová sluchátka pro náročné: B&O představil nové špunty

Bezdrátová sluchátka pro náročné: B&O představil nové špunty

B&O Play je značka, kterou znají nejen audiofilové. S rostoucím počtem mobilních zařízení, která postrádají 3,5mm jack, je nový bezdrátový model Beoplay E8 logickým krokem. O design se postaral známý skandinávský designér Jakob Wagner, takže vám ostudu rozhodně neudělají.

„Beoplay E8 jsou skvělým společníkem pro všechny, kdo nechtějí kompromis v kvalitě zvukového výstupu a designu na úkor bezdrátové svobody. Sluchátka jsou navržena tak, aby skvěle seděla v uších a přichází s plným a přesným zvukem,“ sdělil výkonný ředitel společnosti B&O PLAY John Mollanger.

Beoplay E8 vydrží na jedno nabití až 4 hodiny nepřetržitého poslechu, přičemž dobít si je můžete i v dodávaném koženém pouzdře. Eloxovaný hliníkový kroužek na sluchátkách je dotykový, takže pro přepnutí skladby nebo přijmutí hovoru nemusíte vytahovat telefon z kapsy. Sluchátka budou na českém trhu dostupná začátkem října za cenu 7 990 Kč.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

14 komentářů

 1. :D ach jo… anyways lepší než ty airpody co vydali minule, i tak je to ale směšný.

  • Netvrdil lenovar UNI a par jablecnych ovci ze airpods jsou nejlepsi bezdratova sluchatka ve vesmiru, bez ohledu na cenu?

  • Ano, koncepčně ano. Tvrdil a tvrdí nadále:) Zrovna jsem koukal, jako kde jsou ty „správně levná“ sluchátka, když Apple tak prej okrádá. Narazil jsem na cosi rozumného za 2k, krabička jak od cigaret, kdo by se s tím proboha nosil v kapse:)
   Jak zaznělo mnohokrát, když dva dělají totéž, není to totéž…

  • Sorry uni, ale plácáš blbosti. Teorie byla taková, že dnes už měl být široký výběr BT sluchátek a ty sám jsi to před lety „digoval“ že se tak stane. Stalo se prd, sluchátka jsou furt hrozná, nekvalitní, se slabou výdrží a posun žádný. A nezmění na tom nic ani to, že bude Apple vydávat další Airpods pod smluvníma brandama jako Bang and Olufsen. Je to trapas celý.

  • uni: A v čem je u těchto sluchátek problém? Jo ony vlastně nejsou od Apple. Každá sluchátka, co jsou špunty, a stojí pětikilo hrajou líp jak AirPody. Ear/AirPods jsou, co se poslechu týče, nejhorší sluchátka na trhu, když jsem kupoval iPod, sluchátka byla to první, co jsem vyhodil. Jenže to ty jako lenovář nemůžeš vědět. Tato jsou sice dražší, ale jsou to špunty a ne pecky, takže už jen to je předzvěst toho, že na poslech hudby budou o několik tříd lepší.

  • Menty: Pouzdro, píšu níže.

 2. Až 4 hodiny poslechu za cenu 8000 Kč :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
  A to se vyplatí

  • njn, ale bezdratova sluchatka jsou prece budoucnost !!!! Pryc s 3.5mm jackem!

 3. Konecne sluchatka pro uniho, tyhle by mohlo fungovat i s jeho Lenovem :)

  • Kouzlo dnešních velkých telefonů je, že mají malý objem, resp. jsou ploché. Proto se i dnešní pádla nosí lépe než např. Nokia 5110. A tohle je naprostá hovadina:) Kdo se chce nosit s třetím naduřelým varletem?:) Opět, výrobce nepochytil pointu…. Ale hrají jistě pěkně. Ale nechávat je doma….

  • Ty mas nadurela varlata? Zajdi s tim k odbornemu lekari :)

  • ????????????????????????????????

  • To je tim jak je cela leta nadrzenej na iphone a zatim nemuze dojit k uspokojeni:)

  • Ten až si jednou koupí jetý jabko z bazaru, dostane z toho šoku infarkt a na Smartmanii bude nuda :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).