Domů » Bleskovky » Benchmarky odhalují: nové iPhony mají největší RAM v jablečné historii

Benchmarky odhalují: nové iPhony mají největší RAM v jablečné historii

Apple při každém představování nových mobilních produktů vychválí svůj nový čipset a jeho výkon, o kapacitě operační paměti se však nezmiňuje, dokonce ji ani nezveřejňuje v technických specifikacích. O odhalení se tak většinou postarají až benchmarky, a v letošním roce tomu není jinak.

Díky GeekBench víme, že iPhone Xs a Xs Max v sobě obsahují 4 GB RAM, což je nejvíce, kolik kdy Apple do iPhonu dal. Levnější Xr má o gigabajt operační paměti méně. Benchmark navíc odhaluje, že čip A12 Bionic je skutečně výkonná bestie – u iPhonu Xs Max získal ve výkonu na jedno jádro 4 813 bodů, ve vícejádrovém výkonu 10 266 bodů. U iPhone Xr je tento poměr 4 754 / 9 368 bodů.

Ve srovnání s loňským iPhone X si telefon ve výkonu jednoho jádra polepšil o slušných 800 bodů, ve vícejádrovém výkonu není prakticky žádný rozdíl.

iPhone Xs a Xs Max: největší inovací je podpora dvou SIM karet

iPhone Xr představen: pan barevný, kterému nevadí voda

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
67 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments