Bankovnictví, sociální sítě i mapy: vše pohromadě v novém Huawei Nova 9 SE

Huawei Nova 9 SE 2

Bankovní aplikace se staly tak běžnou součástí běžného dne, že už nás ani nenapadne jít poslat platbu do banky. Stejně tak jsme v podstatě odložili papírové mapy a jízdní řády. Aplikace vládnou našim mobilním telefonům a jinak to není ani s novým Huawei Nova 9 SE, který umožní stáhnout vše potřebné. 

S Huawei Nova 9 SE budete neustále online

Huawei Nova 9 SE je nejnovějším přírůstkem do řady chytrých telefonů Nova, který přináší nové a inovativní uživatelské zážitky díky velkému množství aplikací. Aplikace si jednoduše stáhnete v AppGallery, třetím největším tržišti s aplikacemi, nebo skrze vyhledávač Petal Search. Využít můžete také služby Phone Clone. AppGallery uživatelům nabízí více jak 120 tisíc různých aplikací a jejich počet denně roste. Nainstalujte si aplikace jako jsou TikTok, Twitter, Viber, Tinder či Snapchat.

Nevíte, jakou trasou se vydat? Určitě vám poradí populární Mapy.cz a řidičům navigace Waze. A pokud nemáte řidičský průkaz, nemusíte se bát, pro vás jsou k dispozici Jízdní řády od Seznamu nebo taxislužba Bolt. Nechybí ani české bankovní aplikace Komerční banky, HelloBank!, Raiffeisenbank nebo George od České spořitelny.

Nemůžete aplikaci najít? Určitě pomůže Petal Search

Petal Search je novinka mezi chytrými vyhledávači od společnosti Huawei, která dokáže vyhledávat aplikace a hry nejen v obsahu telefonu, ale také v online prostředí. Je tedy pravou rukou AppGallery. Skrze Petal Search si můžete do svého Huawei telefonu stáhnout populární sociální sítě, jako jsou Facebook, Instagram, WhatsApp nebo Messenger.

Huawei Nova 9 SE 1

Pokud se vám nedaří najít konkrétní aplikaci, zadejte její název do Petal Search. Ten vám najde seznam všech stránek, uspořádaných podle preferencí ostatních uživatelů. Stačí už jen kliknout na tlačítko „stáhnout“ a máte to. Využít můžete také služby Nejlepší aplikace, díky které se dostanete k seznamu nejpopulárnějších aplikací pomocí jednoho kliknutí.

Přeneste si všechna data pomocí Phone Clone 

Pokud již vlastníte chytrý telefon s operačním systémem Android, jedna z nejjednodušších cest, jak přenést všechny aplikace a data do nového smartphonu Huawei Nova 9 SE, je aplikace Phone Clone. Přenést můžete obsah dle vašeho výběru, od aplikací, fotek až po kontakty. Výhodou je, že se automaticky převedou i ty aplikace, které zatím nejsou k dispozici v obchodu AppGallery.

Denně aktualizované informace ze světa Huawei Consumer BG naleznete zde.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku