Sledujte nás na YouTube

Asusu utekl seznam zařízení, které dostanou Android 5.0: ZenFony se dočkají v dubnu

Přímo z tchajwanské centrály Asusu se na internet dostala roadmapa s informacemi o tom, které modely dostanou aktualizaci na Android 5.0 Lollipop. Asus nikdy nepatřil mezi výrobce, který by pro své modely aktualizace na nejnovější verze uvolňoval v nejbližším možném termínu a spíše se vždy držel v druhé vlně. A jinak tomu nebude ani v případě Lollipopu.

Jako první se dočkají majitele modelu ZenFone4, Zenfone5 (+ LTE verze), ZenFone6 a PadFoneS. Pro ty by měl být update na Android 5.0 k dispozici v průběhu dubna příštího roku. Další na řadu přijde nový PadFone Infinity; v tomto případě by update měl být pro uživatele dostupný až během června příštího roku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    “už”? Strašidelné…

  2. Chozee (neregistrovaný)

    Proc az za pul roku?? To uz bude Android 6.0 :-)

  3. zune85 (neregistrovaný)

    čo k tomu ? len :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *