Domů » Bleskovky » Asusu utekl seznam zařízení, které dostanou Android 5.0: ZenFony se dočkají v dubnu

Asusu utekl seznam zařízení, které dostanou Android 5.0: ZenFony se dočkají v dubnu

Přímo z tchajwanské centrály Asusu se na internet dostala roadmapa s informacemi o tom, které modely dostanou aktualizaci na Android 5.0 Lollipop. Asus nikdy nepatřil mezi výrobce, který by pro své modely aktualizace na nejnovější verze uvolňoval v nejbližším možném termínu a spíše se vždy držel v druhé vlně. A jinak tomu nebude ani v případě Lollipopu.

Jako první se dočkají majitele modelu ZenFone4, Zenfone5 (+ LTE verze), ZenFone6 a PadFoneS. Pro ty by měl být update na Android 5.0 k dispozici v průběhu dubna příštího roku. Další na řadu přijde nový PadFone Infinity; v tomto případě by update měl být pro uživatele dostupný až během června příštího roku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. „už“? Strašidelné…

  2. Chozee (neregistrovaný)

    Proc az za pul roku?? To uz bude Android 6.0 :-)

  3. čo k tomu ? len :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).