Domů » Bleskovky » Vylepšený ASUS ZenFone 3 Max jde do prodeje. Známe cenu

Vylepšený ASUS ZenFone 3 Max jde do prodeje. Známe cenu

V těchto dnech se v České republice dostává do prodeje nový ZenFone 3 Max od společnosti ASUS. Ten nabídne parametry střední třídy za vcelku přijatelnou cenu. Novinka tak vylepšuje původní model, který je již v prodeji nějakou dobu.

zenfone3_max

Nový model nese označení ZC553KL a oproti původní verzi ZC520TL zde najdeme například lepší IPS displej, který nese úhlopříčku 5,5″ a Full HD (1080 x 1920 px) rozlišení. Nově se také dočkáme rozšířené RAM paměti, která je zde osazena ve velikosti 3 GB. Tou hlavní změnou je však nový procesor, původní MediaTek MT6737T zde nahradil Snapdragon 430 o taktu 1,4 GHz.

zenfone3_max_3

Malými vylepšeními prošla také čtečka otisků prstů a fotoaparáty, kde u hlavního najdeme nově snímač s rozlišením 16 MPx a vepředu pak kamerku s rozlišením 8 MPx. Baterie má kapacitu 4100 mAh. Malou nevýhodou je snad stále přítomný Android ve verzi 6.0.

zenfone3_max_2

Novinka bude nabízena ve dvou barevných variantách – šedé a zlaté za cenu 6990 Kč včetně DPH. ASUS hlásí dostupnost nového modelu do konce ledna, zároveň však z nabídky „nevypadne“ ani původní model v ceně 5490 Kč.

Recenze ASUS Zenfone 3: Dobře vybavená stylovka

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

7 komentářů

 1. Od Intelu k MTK. Asuse Asuse, ty to vedeš…

  • Nejdřív byl MTK, nyní je tam SD.

   • Aha u tohoto to bylo takto, máš pravdu (ono je to vcelku jedno, tohle je pravděpodobně rebrand nějaké číny, Asus má jiný design rukopis). Ale pointa, Asus s telefony a Intel, Asus s telefony a MTK….

   • Uni, nakldady vs marze, je to jen byznys, kasle se na tradice :-)

   • Jj, jim je úplně jedno nějaká firemní kultura, produktová řada, uživatelský UX nebo jak říkáš tradice, co nejlevněji něco někde koupit (tenhle rebrand) a prodat, to je celé. A pokud možno pod stejným označením podstrčit lidem rozdílné produkty, aby byli furt ve střehu:)

   • Nebo ještě lépe, jeden produkt prodat několikrát pod různými označeními :-)))

   • Jak může Asus osazovat předražené či spíše Intelem dotované CPU, když Intel takové CPU zabalil ? O Atom na mobilech skoro nikdo nestál…
    [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).