Domů » Bleskovky » Asus ZenFone 3: dočasné zastavení aktualizace na Nougat

Asus ZenFone 3: dočasné zastavení aktualizace na Nougat

Začátkem měsíce začal Asus s distribucí updatu na Android 7.0 Nougat pro svůj smartphone ZenFone 3 (recenze). Jako první se aktualizace dočkali uživatelé na Filipínách. Nyní se však zdá, že se v nové verzi Androidu objevilo několik chyb, které je nutné opravit, což vedlo k dočasnému zastavení aktualizace. Respektive je možné, že jde o chyby v uživatelské nadstavbě, u kterých dochází ke konfliktu s novou verzí Androidu.

Asus ZenFone 3

Společnost tuto informaci potvrdila na svém Facebooku, kde zároveň poradila uživatelům, jak na svém smartphonu nastavit automatické stažení aktualizace softwaru, jakmile bude k dispozici. Zdá se tedy, že update pro oblíbený smartphone ZenFone 3 ještě nabere delší zpozdění.

zenfone3_nougat

Ondřej Miláček

9 komentářů

 1. Sony pre radu Z5 taktiež pozastavuje aktualizáciu na Nougat

  • Kdosi psal, že i Samsung Galaxy S7 (nějaká oblast). Je to parodie na aktualizační princip. MS a Apple se asi popadají za břich….

   • Uni o zachvaty smichu se tady dlouhodobe staras ty svymi prispevky. A ne, nejsi vtipny, jsi smesny. To je obrovsky rozdil, pokud by ti to nedochazelo.

   • Koukám, že Android s každou verzí je horší a horší, nemělo by to být naopak?

   • Marek: Uni zrovna má většinou komentáře k věci…né, že bych se ho chtěl zastávat, nejsem jeho pejsek :)

    HtcJirka: Neřekl bych, že je toto problém Androidu. Je to problém výrobců, kteří si vytvořili nesmyslné nadstavby a teď mají problémy s implementací jejich funkcí do jinak celkem ok systému.

   • Ja bych nerekl a nehazel to na výrobce, Google jen proste opet vydal poslepovany polotovar.Ono je jednoduche to hodit na výrobce.

   • HtcJirka: určitě na tom mají slušný podíl viny a rozhodně to platí v případě omezení aktualizací na některé modely a rychlosti jejich nasazování. To, že budou v Androidu mraky chyb a to i kritických, je jasné. Jako všude jinde.
    Za sebe musím říct, že už jsem dost starý na to, abych si nepotřeboval kopnout do do výrobce při každé sebemenší příležitosti. Jsem rád za všechny, co pro trh dělají a že jim to sype.

   • To není kopnutí, ale léta praxe a zkušeností, tudíž je to realita.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).