Domů » Bleskovky » Asus ROG Phone 2 míří na český trh, cenou překvapí

Asus ROG Phone 2 míří na český trh, cenou překvapí

Herní smartphony v sobě kombinují nejen ty nejlepší parametry, ale často také výstřední design. Tchajwanský Asus se svým ROG Phone II dokázal, že mu tato disciplína není cizí, ostatně parametry jako 6,59″ 120Hz/1ms AMOLED displej, procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus, 12 GB RAM, 512 GB vnitřní paměti nebo 6 000mAh baterie mluví za vše.

Asus ROG Phone 2 15

Nyní se tato bestie konečně dostává na český trh, přičemž cenou rozhodně překvapí – 23 990 korun rozhodně není málo, nicméně se jedná o výkonný herní smartphone, takže s obhajobou nebude mít potíže. Jaká je ale herní mašina od Asusu v praxi? To vám prozradí naše první dojmy.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

8 komentářů

 1. Kdyby k tomu výrobce nabídl něco extra jako třeba Apple a jeho exkluzivní Apple Arcade, proč ne?
  Ale žádné exkluzivní hry? Na co si kupovat hnusnou obludu? A pro většinu dětí to bude nedostupný telefon.

 2. Celkem drahý na nudloidní mobil bez výřezu :D

  • Cardo,Cardo…na všech webech o mobilech meleš jedno a to samé…ale chápeme,že jsi největší mobilní odborník minimálně u nás:-))

   • Však jo protože jsem jediný kdo na rozdíl od vás umí ovládat 16:9 displej který je nejlepší na sledování všeho.

   • Neni, doba pokrocila.

   • Ale to ne ukaž mi kde kromě filmů jde všude 21:9? O používání ani nemluvím já s tím problém nemám a mám krásný ničím nenarušený displej což se o nudlích říct nedá :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).