Domů » Bleskovky » Asus potvrdil update na Android 4.0 pro tablety Eee Pad

Asus potvrdil update na Android 4.0 pro tablety Eee Pad

Společnost Asus plánuje uvolnit aktualizaci na Android 4.0 „Ice Cream Sandwich“ pro všechny současné tablety z modelové řady Eee Pad (Transformer, Slider). Přesný termín vydání není zatím znám, ale po vzoru ostatních výrobců to vypadá, že bychom se mohli dočkat někdy na začátku příštího roku. Asus nyní musí Android 4.0 na současných tabletech řádně otestovat a optimalizovat, aby vše fungovalo podle očekávání, a to samozřejmě nelze provést ze dne na den.

-

Tip na článek – Asus Eee Pad Transformer: První dojmy z atraktivního tabletu

Zdroj: EuroDroid

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. No už aby to bylo , Transformers to potřebuje jak sůl. Ikdyž celá podpora od Asusu je taková zvláštní. Opraví v jedné verzi nějaký problém a v dalším updatu zase je. Asi by měli zapracovat trošku na testování…….

  2. JanK (neregistrovaný)

    Ale na Asus bych si určitě nestěžoval, co se týká update :-)

    Přece jen máme vše mezi prvními, a tak to má být i s ICS.

    Testovat o něco dýl by ale určitě mohli.

  3. Je vidět ten rozdílný postoj. Např. u iOS 5, tam byla hromada veřejných beta verzí, vývojáři se mohli seznamovat s novými prvky a upravovat své aplikace. Po uvolnění ostré verze je prakticky okamžitě dostupná jak aktualizace OS, tak upravené aplikace. Jistě by tak mohli činit i výrobci svých zařízení. Google něco oznámí, všechny postaví na zelenou louku a uživatel je krmen přísliby:-/

  4. MW s WP je někde mezi, ale přesto stále lépe než Google. Není divu, že Androidí platforma stále více a více irituje zainteresované…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).