Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Apple zve na předvánoční tiskovou konferenci. Věnována bude aplikacím a hrám

Apple zve na předvánoční tiskovou konferenci. Věnována bude aplikacím a hrám

Apple včera zcela nečekaně rozeslal pozvánky na tiskovou konferenci, která se uskuteční 2. prosince v New Yorku. Toto oznámení je překvapivé zejména proto, že za poslední měsíc byly bez velkých fanfár uvedeny nové hardwarové produkty – sluchátka AirPods Pro a 16″ MacBook Pro. Připravovaná keynote se ale pravděpodobně hardwaru týkat nebude.

apple

Apple netradičně odhalil téma keynote přímo v pozvánce – bude se věnovat především aplikacím a hrám z letošního roku. Patrně tak půjde zejména o zhodnocení úspěchu jablečného obchodu aplikací, vyzdvihnutí nejlepších existujících titulů na iOS a macOS, a o propagaci herní služby Arcade. Zda dojde i na nějaké novinky, zatím netušíme. Apple se zatím nepochlubil, zda bude celou akci vysílat online, nebo zda se o ní dozvíme pouze z tiskové zprávy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments