Sledujte nás na YouTube

Apple Watch s novou aktualizací watchOS 2.1 konečně umějí česky

Apple dnes uvolnil novou aktualizaci operačního systému watchOS 2.1 pro své chytré hodinky. Update, jehož velikost je necelých 60 MB, rozhodně potěší české uživatele. Nově je totiž v systému dostupná čeština, a to včetně podpory hlasového diktování. Update má také zlepšovat stabilitu a opravovat některé z dříve nahlášených chyb. Do redakčních Apple Watch v těchto chvílích aktualizaci stahujeme a brzy se s vámi podělíme o první dojmy.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. PHiLiPZ (neregistrovaný)

    vydali aj finalny iOS 9.2 pre iPhone, iPad…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *