Apple Watch dostanou speciální edici. Potěší vyznavače extrémních sportů

Apple Watch 7 green

Apple se u příští generace svých chytrých hodinek zaměří více na sportovce a ty, kteří vyznávají aktivní životní styl. Podle posledních spekulací, za kterými stojí Mark Gurman ze serveru Bloomberg, chystá společnost z Cupertina u příští generace Apple Watch speciální edici pro „vyznavače extrémních sportů“ – především pro atlety či horolezce.

Apple Watch Series 8 What We Kno
Dostanou Apple Watch Series 8 speciální edici zaměřenou na sportovce?

Sportovci v extrémních podmínkách by mohli ocenit především větší displej, který by měl ze současných 1,9″ u aktuálně největšího modelu, 45mm Series 7, narůst přibližně o 7 procent. Rozlišení se má také zvýšit, údajně až na 410 × 502 pixelů. Kromě toho se máme těšit také na kovové tělo z tvrdšího materiálu než aktuálně používaný hliník, které by mělo lépe odolat nárazům. Uvnitř se má nacházet nový čipset S8, který by měl nabídnout vyšší výkon, nižší spotřebu a nové zdravotní funkce, jako je měření tělesné teploty.fitness swim endframe watch series 7 by appleNepřehlédněte

Pevné jako skála: Apple Watch Series 7 v nové reklamě odhalují své přednosti

Jak bude Apple sportovní edici svých hodinek nazývat, to prozatím nevíme, avšak podle Gurmana by měly doplnit standardní variantu Apple Watch Series 8 a aktualizovanou verzi Watch SE. Americká firma by je měla představit ještě v letošním roce, pravděpodobně společně s novými iPhony.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Kapitoly článku