Pevné jako skála: Apple Watch Series 7 v nové reklamě odhalují své přednosti

fitness swim endframe watch series 7 by apple

Přestože se chytré hodinky po prvním kontaktu s tvrdším povrchem nerozpadnou na tisíc kousků, nebývají vnímány zrovna jako odolná zařízení. Změnit se to snaží Apple ve své nové reklamě, kde hrají prim Apple Watch Series 7 a řada různých životních situací. Na nich firma z Cupertina demonstruje, že Apple Watch nejsou z cukru a snesou i hrubší zacházení.

Apple Watch Series 7 | Hard Knocks | Apple

Klip dostal příznačný název Hard Knocks (v překladu Tvrdé údery) a zobrazuje řadu momentů, při kterých jsou Apple Watch vystaveny různým vlivům počasí, tekutinám či fyzickým nárazům. Například jde o člověka skákajícího do bazénu z velké výšky, přímý zásah hodinek fotbalovým míčem či pád člověka na led během bruslení.Apple Watch Series 7 recenze nahledNepřehlédněte

Recenze Apple Watch Series 7: v hlavní roli větší displej

Celá reklama trvá 1 minutu a 38 sekund, přičemž za skladbou Power of My Love, která hraje na pozadí, stojí hudebník Jack White známý mj. z dua The White Stripes. Přestože Apple propaguje své aktuální hodinky jako „nejodolnější Apple Watch v historii“, podle serveru Bloomberg chystá variantu s vysloveně odolným pouzdrem. Ta by měla cílit především na vrcholové sportovce a nabídnout jim zvýšenou odolnost proti nárazům a extrémním podmínkám. Jestli se Bloomberg neplete, dočkáme se odolných Apple Watch už letos.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku