Domů » Bleskovky » Apple údajně začal vyrábět novou barevnou variantu iPhone X

Apple údajně začal vyrábět novou barevnou variantu iPhone X

Pokud máte zájem o iPhone X, musíte se spokojit pouze se dvěma konzervativními barevnými variantami – stříbrné a vesmírně šedé; osmičkové iPhony přitom koupíte ještě navíc ve zlaté barvě. Tahle varianta ale možná rodinu iPhonů X také doplní.

Podle analytické firmy KGI Securities byl zlatý iPhone X plánován už na loňskou premiéru, ale kvůli potížím s produkcí byl nakonec odložen. Designer Benjamin Geskin nyní zveřejnil zprávu, podle které továrny Apple zahájily jeho masovou výrobu, a to pod kódovým označením D21A.

Apple koná za 10 dní tiskovou konferenci. Hlavním tématem bude vzdělávání

Je možné, že jej Apple představí v příštím týdnu na své „vzdělávácí“ keynote, koneckonců loni na jaře představil iPhone 7 v edici PRODUCT (RED). Zlatý iPhone X by mohl v následujícím čtvrtletí nakopnout údajně skomírající prodeje nejdražšího jablečného telefonu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. LG G6 v zlaté barvě nebo Q6 lol.

 2. Tahle barva by se tak hodila k Unimu ????

 3. Ten fotoaparátí baťoh na zádech to je opravdu hnus a nevkus.. ????

  • Neříkám, že je to vrchol vkusu, iPhone nemám a mít nebudu, ale opravdu o tom mluví člověk, který měl ve své stáji Lumii 1020 a třeba 950 XL se stejným vystouplým hnusem na zádech?

  • No ty vystupující sopky co uměly Lumie nebyly o nic lepší ????

  • Taková 930, nádhera.

  • uni: Tenhle článek ale o Lumiích není. Takže ano, ten hrb u X je hnus a nevkus. Apple, taková firma a neumí v roce 2018 zvládnout ani takovou konstrukční banalitu.

  • Menty: Pardon. Počkáme na článek o Lumiích, aby bylo relevantní o nich hovořit.

  • uni: Jestli ti ten pind, cos tu prezentoval, přijde jako relevantní komentář, tak si jdi vzít prášek, protože jsi na to očividně dneska zapomněl.

  • Menty: Ty kráso, tak vzácný úkaz, omluva, a stejně člověk dostane nakládačku. Hustý.

  • uni: Za to mohou ty roky, během kterých sis dokázal vyudovat odpor vůči sobě snad v každém místním diskutujícím. Bohužel ses dostal do fáze, kdy budeš kamenován i za inteligentní příspěvky, tedy samozřejmě za předpokladu, že bys nějaké takové někdy začal plodit. Já jen říkám, dobře ti tak, za ty roky trolování a navážení se do všeho a každého. ;)

  • Ve fidorce Lumia 1020 byl ale aspoň poradny čip a xenonovy blesk. To ale nic nemění na tom, že to mohlo být jinak. Stejně jako designéři iPhonu X by za ten výtvor zasloužili pár facek. Neměřil jsem, ale je to asi tak 1mm. To si mohli odpustit, dát tomu větší tloušťku a větší Aku. Demence.

  • Jenže 1020 byl nesmysl pro pár honičů. Nebyl to ani pořádný mobil, ani vlastně pořádný foťák. Každý výrobce takový nesmysl někdy zkusil, Samsung měl pokud vím S5 Zoom, nebo jak se to jmenovalo. Ale iPhone je masovka, navíc vzhledem k tomu, že je to vlajková loď podává v tomto odvětví průměrné výsledky – ve srovnání s konkurencí, která umí rovná záda.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).