Domů » Bleskovky » Apple údajně začal vyrábět novou barevnou variantu iPhone X

Apple údajně začal vyrábět novou barevnou variantu iPhone X

Pokud máte zájem o iPhone X, musíte se spokojit pouze se dvěma konzervativními barevnými variantami – stříbrné a vesmírně šedé; osmičkové iPhony přitom koupíte ještě navíc ve zlaté barvě. Tahle varianta ale možná rodinu iPhonů X také doplní.

Podle analytické firmy KGI Securities byl zlatý iPhone X plánován už na loňskou premiéru, ale kvůli potížím s produkcí byl nakonec odložen. Designer Benjamin Geskin nyní zveřejnil zprávu, podle které továrny Apple zahájily jeho masovou výrobu, a to pod kódovým označením D21A.

Apple koná za 10 dní tiskovou konferenci. Hlavním tématem bude vzdělávání

Je možné, že jej Apple představí v příštím týdnu na své „vzdělávácí“ keynote, koneckonců loni na jaře představil iPhone 7 v edici PRODUCT (RED). Zlatý iPhone X by mohl v následujícím čtvrtletí nakopnout údajně skomírající prodeje nejdražšího jablečného telefonu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments