Domů » Bleskovky » Apple koná za 10 dní tiskovou konferenci. Hlavním tématem bude vzdělávání

Apple koná za 10 dní tiskovou konferenci. Hlavním tématem bude vzdělávání

Apple před malou chvílí rozeslal pozvánky na tiskovou konferenci, která se odehraje 27. března v Chicagu. Událost se bude točit kolem vzdělávání, kromě nových funkcí pro učitele a studenty bychom se mohli dočkat i nového hardwaru.

Už delší dobu se spekuluje o nové generaci MacBooku Air s Retina displejem, což by mohlo být při nastavení rozumné ceny ideální zařízení pro studenty. V úvahu také připadá představení nové generace základního iPadu, popřípadě iPadu Pro, o kterém Apple od počátku tvrdí, že dokáže nahradit počítač. Jsme zvědaví, s čím nás firma z Cupertina překvapí. 27. březen nás každopádně čeká záplava novinek, kromě nových produktů od Applu budou představeny i smartphony Huawei P20, P20 Pro a také Xiaomi Mi Mix 2s.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. pozvete tam toho vosla UNIho. uz je nacase aby se vzdelal

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).