Domů » Bleskovky » Apple údajně příští rok představí tři iPhony. Žádný z nich nebude malý

Apple údajně příští rok představí tři iPhony. Žádný z nich nebude malý

Společnost Apple v letošním roce představila tři iPhony a příští rok by tomu údajně nemělo být jinak. Podle obvykle přesného informátora Ming-Chi Kua z KGI Securities se příští rok dočkáme rovněž tří modelů, které však půjdou ve šlépějích výročního iPhonu X; dostanou tedy bezrámečkový design a výřez v horní části displeje pro umístění TrueDepth kamerky.

Pokud jste se kromě dříve spekulovaných modelů iPhone XI a XI Plus těšili i na kompaktního nástupce iPhonu SE, musíme vás zklamat; pokračovatel letošního iPhone X s 5,8″ displejem má být tím vůbec nejmenším jablečným telefonem v řadě; na druhém konci pak má stát 6,5″ monstrum. Obě zařízení mají dostat OLED displej s jemností nad 450 ppi, mezi ně se pak má vměstnat levnější iPhone s 6,1″ LCD panelem o jemnosti 320 – 330 ppi a možná i levnějšími materiály či komponentami.

iPhone X Plus a iPad Pro (2018): příští jablečná zařízení perem designera

Zvětšující se úhlopříčka jablečných telefonů dává smysl, v letošním roce poprvé ve velikostním souboji vyhrává iPhone 8 Plus nad klasickým iPhonem 8. Smysl rovněž dává zmínka o levnějším modelu; přeci jen iPhone X začíná na 30 tisících korunách a tuto cenu si patrně udrží i jeho následovník. Model Plus navíc ještě nějaké tisíce přidá, tudíž Apple potřebuje zařízení, kterým osloví širší masu lidí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
50 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments