Domů » Bleskovky » Apple údajně připravuje high-endová náhlavní sluchátka s vlastním logem

Apple údajně připravuje high-endová náhlavní sluchátka s vlastním logem

Přestože Apple vlastní značku Beats Electronics, prodává ke svým telefonům i špuntová sluchátka EarPods a AirPods s vlastním logem. V letošním roce by měly tyto špunty doplnit i klasická náhlavní sluchátka zacílená na náročnější posluchače.

Podle analytika Ming-Chi Kua z KGI Securities se má jednat o bezdrátový high-endový model vybavený aktivním potlačením okolního hluku. Tuto funkci například pod zkratkou Pure ANC (Pure adaptive noise canceling) používají sluchátka Beats Studio3, kromě toho stejně jako Apple AirPods obsahují čip W1 pro rychlé párování s jablečnými zařízeními. Je tedy možné, že chystaná jablečná sluchátka budou obdobou právě tohoto modelu od Beats. Server Bloomberg dodává, že chystaná jablečná sluchátka jsou vyvíjena už delší dobu, avšak neustále u nich dochází ke změnám a přepracování designu.

Letos údajně dorazí druhá generace Air Pods. Má mít několik příjemných vylepšení

Kromě náhlavních sluchátek údajně Apple připravuje i druhou generaci AirPods se zvýšenou odolností vůči vniknutí vody a schopností reagovat na hlasové povely bez nutnosti stisku tlačítka.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. „Apple údajně připravuje high-endová náhlavní sluchátka s vlastním logem“

    Tak u Applu je to logo hlavním prodejním tahákem… Přeci jen, kolik uživatelů by si asi koupilo sluchátka Apple, když by to nebylo na první pohled vidět…

  2. A zvuk pro narocnejsi posluchace do toho bez dratu eventualne dostanou jak? 256kbit AAC? :)

    • uni ti vysvetli ze resit zvuk u sluchatek je nonsense, nejdulezitejsi bude pouzdro:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).