Apple údajně připravuje high-endová náhlavní sluchátka s vlastním logem

Přestože Apple vlastní značku Beats Electronics, prodává ke svým telefonům i špuntová sluchátka EarPods a AirPods s vlastním logem. V letošním roce by měly tyto špunty doplnit i klasická náhlavní sluchátka zacílená na náročnější posluchače.

Podle analytika Ming-Chi Kua z KGI Securities se má jednat o bezdrátový high-endový model vybavený aktivním potlačením okolního hluku. Tuto funkci například pod zkratkou Pure ANC (Pure adaptive noise canceling) používají sluchátka Beats Studio3, kromě toho stejně jako Apple AirPods obsahují čip W1 pro rychlé párování s jablečnými zařízeními. Je tedy možné, že chystaná jablečná sluchátka budou obdobou právě tohoto modelu od Beats. Server Bloomberg dodává, že chystaná jablečná sluchátka jsou vyvíjena už delší dobu, avšak neustále u nich dochází ke změnám a přepracování designu.Nepřehlédněte

Letos údajně dorazí druhá generace Air Pods. Má mít několik příjemných vylepšení

Kromě náhlavních sluchátek údajně Apple připravuje i druhou generaci AirPods se zvýšenou odolností vůči vniknutí vody a schopností reagovat na hlasové povely bez nutnosti stisku tlačítka.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku