Domů » Bleskovky » Letos údajně dorazí druhá generace Air Pods. Má mít několik příjemných vylepšení

Letos údajně dorazí druhá generace Air Pods. Má mít několik příjemných vylepšení

Sluchátka AirPods se staly velmi úspěšným produktem, a tak není divu, že Apple připravuje jejich druhou generaci. Podle informací serveru Bloomberg jsou očekávána dvě poměrně zásadní vylepšení.

Současnou generaci pohání čip Apple W1, který pro spuštění asistentky Siri vyžaduje dotekové gesto. Letošní model by však měl dostat nový čip, který dokáže vyvolat asistentku klasickým hlasovým příkazem „Hey Siri“. Druhou novinkou Air Pods 2 má být voděodolnost, takže by měly obstát v konfrontaci s deštěm či agresivním potem.

Kdy by mohla být druhá generace představena, je zatím nejisté. Spekuluje se o dvou nových iPadech a druhé generaci iPhonu SE, které by údajně měly přijít už v tomto pololetí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Bezdratove nabijeni?
    Jinak „Hey Siri“ nebo jakekoliv jine vyvolani Siri je k nicemu, kdyz nic neumi..

  2. Kdyby spis vyresili zmenu hlasitosti (napr. snimacem v mistech baterie, aby umel detekovat pohyb prstu nahoru/dolu), nez toto … lidi bez Apple Watch maji prave nejvetsi problem kdyz chteji zmenit hlasitost, protoze to pres siri je sileny opruz a vytahovat kvuli tomu telefon nikdo nechce.

    • Hlasitost se dá celkem pohodlně měnit na Apple watch, telefon není třeba vytahovat. Hlasovou aktivaci „Hey Siri“ asi nepotřebuji, už takhle se mi občas ozvou hodinky i mobil zároveň. :)

    • Ja vim, taky menim hlasitost na Apple Watch, ale lidi co je nemaji to maji horsi a to by mel hlavbne Apple vyresit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).