Domů » Bleskovky » Apple spustil předprodej iPhone Xr. Vybírat můžete z šesti barev

Apple spustil předprodej iPhone Xr. Vybírat můžete z šesti barev

Dnešním dnem začal Apple ve svém online obchodě přijímat předobjednávky na iPhone Xr. Tento telefon byl představen na zářijové tiskové konferenci společně s iPhonem Xs a Xs Max, avšak kvůli údajným problémům s produkcí se na něm muselo čekat o něco déle. Přitom se jedná o nejžhavějšího adepta na nejprodávanější iPhone před letošní vánoční sezonou.

iPhone Xr cílí především na ty zájemce, kteří chtějí s jablkem na zádech, ale odmítají za něj zaplatit 30 tisíc korun. iPhone Xr s cenou začíná na 22 490 korunách, za tyto peníze dostanete stejně výkonný stroj, jakým je iPhone Xs, ovšem s několika kompromisy – má pouze jednočočkový fotoaparát, horší IPS displej s širšími rámečky a bez podpory 3D Touch, a také má slabší odolnost vůči vodě a prachu. Potěší však vyšší výdrž na jedno nabití a široká paleta barev.

Recenze iPhone Xs Max: jablko nepadá daleko od stromu

iPhone Xr si můžete objednat přímo na webu Apple, dorazit by měl někdy mezi 26. – 29. říjnem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments