Domů » Bleskovky » Apple se zapojí do závodu o ohebný smartphone: dočkáme se už letos?

Apple se zapojí do závodu o ohebný smartphone: dočkáme se už letos?

Letošním trendem na poli chytrých telefonů je bezesporu ohebnost, kterou odstartuje korejský gigant Samsung. Ten své plány oznámil s dostatečným předstihem, takže, jak se nový trend uchytí, bude záležet, jak dopadne právě tato první vlaštovka. Podle uniklých informací se nicméně zdá, že tento závod o první použitelný ohebný smartphone nenechá žádného zaměstnance z Cupertina klidně spát. Apple se pravděpodobně také chystá zapojit do boje o srdce uživatelů se svou verzí ohebného chytrého telefonu.

To nicméně není až tak překvapivé, protože Apple se už před pár lety dostal do bodu, kdy trendy spíš následuje, než aby je určoval. To však neznamená, že by jen kopíroval Samsung, Huawei nebo LG, kteří plánují představit ohebné telefony. Apple pravděpodobně zvolí odlišný přístup, který by měl být použitelnější než návrhy konkurence, které by potřebovaly shodit pár kilo v pase. Nicméně chystaného designu se v letošním roce nedočkáme – podle všeho si Apple svůj koncept schovává pro rok 2020.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments