Domů » Bleskovky » Apple se zapojí do závodu o ohebný smartphone: dočkáme se už letos?

Apple se zapojí do závodu o ohebný smartphone: dočkáme se už letos?

Letošním trendem na poli chytrých telefonů je bezesporu ohebnost, kterou odstartuje korejský gigant Samsung. Ten své plány oznámil s dostatečným předstihem, takže, jak se nový trend uchytí, bude záležet, jak dopadne právě tato první vlaštovka. Podle uniklých informací se nicméně zdá, že tento závod o první použitelný ohebný smartphone nenechá žádného zaměstnance z Cupertina klidně spát. Apple se pravděpodobně také chystá zapojit do boje o srdce uživatelů se svou verzí ohebného chytrého telefonu.

To nicméně není až tak překvapivé, protože Apple se už před pár lety dostal do bodu, kdy trendy spíš následuje, než aby je určoval. To však neznamená, že by jen kopíroval Samsung, Huawei nebo LG, kteří plánují představit ohebné telefony. Apple pravděpodobně zvolí odlišný přístup, který by měl být použitelnější než návrhy konkurence, které by potřebovaly shodit pár kilo v pase. Nicméně chystaného designu se v letošním roce nedočkáme – podle všeho si Apple svůj koncept schovává pro rok 2020.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

11 komentářů

  1. SchuIIenPlandal

    IPhone 6 se hybal dost

  2. Závod o ohebny iPhone? Uz začal šestkou co ja vim :D

  3. boha jeho to zas bude za cenu rodineho auta :D

  4. Apple recykluje sám sebe, ohebných zařízení ve svém portfoliu už má několik.. :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).