Domů » Bleskovky » Apple rozeslal pozvánky na WWDC 2018: těšíme se na iOS 12 a macOS 10.14

Apple rozeslal pozvánky na WWDC 2018: těšíme se na iOS 12 a macOS 10.14

Jako je už u kalifornského gigantu Apple zvykem, tak na červen připadá vývojářská konference WWDC. Úvodní tisková konference se uskuteční 4. června ve městě San Jose v McEnery Convention Center v 10 hodin dopoledne tamního času (19:00 hodin našeho času). Na co se můžeme těšit?

Novinek se podle spekulací chystá opravdu hodně. Údajně se dočkáme nové verze iOS s číslem 12, macOS 10.14 nebo tvOS 12. Vylepšení mají příjít také pro hlasovou asistentku Siri či chytrý reproduktor HomePod. Ten samý den světlo světa spatří také betaverze zmíněného softwaru, ostré verze jsou plánovány až s příchodem nového hardwaru na podzim, pakliže Apple nepřekvapí, stejně jako loni.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

3 komentářů

  1. „Tato celosvětová akce se odehraje 4. června ve městě San Jose, v McEnery Convention Center v 10 hodin dopoledne tamního času“ – Konference se určitě neodehraje v tento den a čase. Konference probíhá celý týden od ranních do pozdních večerních hodin. V tento čas probíhá pouze Keynote, kterou Apple WWDC otevírá.

  2. V tomto case sa zvyknu predstavovat aj nové macbooky (resp aspon novsie revizie hw) a samozrejme sa caka aj na se 2 – ale v tomto som skepticky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).