Domů » Bleskovky » Apple prý pracuje na cenově dostupném nástupci iPhone SE. Představit jej chce příští rok

Apple prý pracuje na cenově dostupném nástupci iPhone SE. Představit jej chce příští rok

iPhone SE byl ve světě jablečných telefonů tak trochu zjevením, jednalo se totiž o neobvykle levnou vstupenku do světa iOS. Tento telefon však již z nabídky Apple zmizel a svého nástupce se nedočkal, byť mnozí by jistě kompaktní a levný model uvítali; zvláště pak majitelé iPhone SE, kteří pomalu pokukují po nástupci. Podle japonského serveru Nikkei by mohly být jejich prosby vyslyšeny už v příštím roce.

iphone se
iPhone SE se zřejmě dočká nástupce. Letos to ale nebude.

Příští „levný“ iPhone by měl mít podle zdroje 4,7″ displej, tedy patrně stejný jako má současný iPhone 8. Některé komponenty (pravděpodobně čipset) mají být shodné s vlajkovými modely, takže se možná opět dočkáme stejného scénáře jako v případě iPhone SE – Apple použije staré tělo a zabalí do něj novější komponenty.

Jsme zvědaví, zda se Apple skutečně pokusí nasbírat nové uživatele, neboť díky současné cenové politice mohou být současné iPhony pro mnohé zájemce nedostupným zbožím.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments