K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Apple plánuje herní předplatné. Hry s mikrotransakcemi jeho součástí nebudou

Apple plánuje herní předplatné. Hry s mikrotransakcemi jeho součástí nebudou

Apple na dnešní večer chystá tiskovou konferenci, která bude pravděpodobně zcela věnována službám. Prakticky jistý je příchod vlastního videoportálu a také služby, skrze kterou bude možné získat za předplatné přístup k novinám, časopisům a dalším tištěným periodikům. Agentura Bloomberg nyní přináší informaci o další chystané službě, která bude ušita na míru hráčům mobilních her.

games 2

Oproti projektům Google Stadia či Microsoft xCloud nemá být jablečná herní služba postavena na cloudu, ale má poskytovat hráčům přístup k placeným hrám za jednotné předplatné. Z balíčku podporovaných her mají být vyloučeny freemium tituly, tedy hry zdarma, které obsahují mikrotransakce (například Fortnite). Tržby z předplatného pak mají být rozděleny mezi vývojáře na základě toho, kolik času hráči v jejich hrách strávili.

Kapesní herní konzole a předplatné na hry

Zatím není jasné, zda se představení této služby dočkáme již dnes večer, nebo někdy později. Dá se předpokládat, že toto téma bude spojeno s uvedením nového iPodu, který nebude prezentován jako mp3 přehrávač, ale primárně jako kapesní herní konzole.

ipod

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Tedy musím uznat, že ve spojení zrovna s Apple pojem „mp3 přehrávač“ zní opravdu podivně 😉

  2. to je asi tak ako pre moju mamu sú všetky športové topánky botasky nohavice s denimu rifle a a pre niektorých sú všetky prehrávače ktoré prehrávaču z pamäte mp3 prehrávače áno uni všetci vieme čo tým autor myslel a vieme aj to že ty vieš že appple má iný formát

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *