TOPlist

Apple natočil krátký film na iPhone Xs. Výsledek je dechberoucí

K příležitosti oslav lunárního Nového roku, taktéž známého jako Čínský Nový rok, sdílel Apple krátký sedmiminutový film, který byl kompletně natočený na iPhone Xs, jehož většího bratříčka jsme recenzovali. Ve filmu s názvem „The Bucket”, tedy v překladu „kbelík″, předá matka svému synovi na cestu zpět do velkoměsta těžký kbelík, který má ve snímku jistou symboliku, která se vztahuje právě k jednomu z nejdůležitějších svátků nejen Číny, ale také celé Asie.

The Bucket: krátký film natočený na iPhone Xs

https://www.youtube.com/watch?v=Eu-TqfxpfgU

Režisérem snímku je Jia Zhangke, který jej vytvořil v rámci programu „shot on iPhone”. Kromě předvedení možností, které nový iPhone nabízí na poli videa, si Apple slibuje podporu prodeje jeho smartphonů na území Číny především v období okolo důležitého svátku. Již dříve Apple oznámil snížení cen pro iPhone Xr a ostatní chytré telefony z jeho portfolia, což doplnil právě povedeným snímkem. Podívat se můžete také na dvě videa, která ukazují, jak se The Bucket natáčel.

https://www.youtube.com/watch?v=7lYFWtSIPiM

https://www.youtube.com/watch?v=TRn6SutCmcU

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku