Domů » Bleskovky » Apple natočil krátký film na iPhone Xs. Výsledek je dechberoucí

Apple natočil krátký film na iPhone Xs. Výsledek je dechberoucí

K příležitosti oslav lunárního Nového roku, taktéž známého jako Čínský Nový rok, sdílel Apple krátký sedmiminutový film, který byl kompletně natočený na iPhone Xs, jehož většího bratříčka jsme recenzovali. Ve filmu s názvem „The Bucket“, tedy v překladu „kbelík″, předá matka svému synovi na cestu zpět do velkoměsta těžký kbelík, který má ve snímku jistou symboliku, která se vztahuje právě k jednomu z nejdůležitějších svátků nejen Číny, ale také celé Asie.

The Bucket: krátký film natočený na iPhone Xs

Režisérem snímku je Jia Zhangke, který jej vytvořil v rámci programu „shot on iPhone“. Kromě předvedení možností, které nový iPhone nabízí na poli videa, si Apple slibuje podporu prodeje jeho smartphonů na území Číny především v období okolo důležitého svátku. Již dříve Apple oznámil snížení cen pro iPhone Xr a ostatní chytré telefony z jeho portfolia, což doplnil právě povedeným snímkem. Podívat se můžete také na dvě videa, která ukazují, jak se The Bucket natáčel.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
72 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments