Domů » Bleskovky » Apple na letošek plánuje další iPad Pro. Bude rychlejší a zvládne 5G

Apple na letošek plánuje další iPad Pro. Bude rychlejší a zvládne 5G

Podle nejnovějších neoficiálních informací Apple ještě letos představí nový model iPadu Pro. Na rozdíl od současného iPadu Pro, který je na trhu od března, by měl disponovat podporou 5G sítě i rychlejším čipem – A14X Bionic.

ipad pro recenze

Čipset A14X Bionic by měl být vylepšenou verzí čipu A14 Bionic, který bude s největší pravděpodobností pohánět nové iPhony. Jejich představení se očekává v září v rámci tradiční hlavní konference Applu, takže je možné, že nový iPad Pro bude odhalen právě zde.

Na druhou stranu by byla doba mezi představením starého a nového modelu pouze šest měsíců a v minulosti Apple nové modely uváděl na scénu v rozmezí minimálně jednoho a „kus“ roku.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry (zejména „inteligentní“ FPS jako Bioshock, RPG jako Skyrim a tahové strategie typu HOMAM), tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Anonym
Petr
Offline

Ta poslední věta v článku není pravdivá. Například iPad 3. generace byl uveden 16. března 2012 a pak iPad 4. generace 12. listopadu 2012.